biegdebe19

Dębska Siódemka.Bieg O Puchar Wójta Gminy Dębe Wielkie. Dębe Wielkie 15.06.2019r.

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Piotr ŁugowskiMężczyźni(12-15lat)
Akadeamia sztuk walkDębe wielkie
2.Damian GawlakMężczyźni(20-29lat)
Spectrum TeamMaszna
3.Renata ŁugowskaKobiety(40+)
Aleksandrówka
4.Przemysław WilkMężczyźni(20-29lat)
. Siennica
5.Sławomir WoźnicaMężczyźni(40-49lat)
BrakDębe Wielkie
6.Adrian ForyśMężczyźni(20-29lat)
Ks Zielono - Czarni Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki
7.Bożena WierciochKobiety(40+)
.Cyganka
8.Izabela WierciochKobiety(16-19lat)
.Cyganka
9.Elżbieta KolasztKobiety(40+)
ZIKOStara Niedziałka
10.Urszula KolasztKobiety(12-15lat)
ASW TKDStara Niedziałka
11.Łukasz WalasikMężczyźni(30-39lat)
KlubDębe Wielkie
12.Tomasz RomanyszynMężczyźni(30-39lat)
BrakMrozy
13.Karolina LewandowskaKobiety(40+)
DREAM RUNGamratka
14.Łukasz DanielakMężczyźni(30-39lat)
KK Cyklon WarszawaWarszawa
15.Marcin JarekMężczyźni(20-29lat)
.BrakSiennica
16.Olga RatyńskaKobiety(40+)
Aktywni WęgrówWęgrów
17.Joanna SudułKobiety(30-39lat)
Aktywni WęgrówKorytnica
18.Jacek WalczakMężczyźni(40-49lat)
EDC RunnersGórki
19.Barbara Majewska Kobiety(20-29lat)
Dębe Wielkie
20.Paweł RokitaMężczyźni(30-39lat)
KS Zielono-CzarniMińsk Mazowiecki
21.Jarosław MarkowskiMężczyźni(30-39lat)
Spoceni na MaxaSiedlce
22.Sławomir JurczakMężczyźni(40-49lat)
SlavoKrólewiec
23.Justyna SobockaKobiety(40+)
brakWarszawa
24.Marcin ŁobodowskiMężczyźni(30-39lat)
Racefighter GOSiR Dębe WielkieSiennica
25.Mirella RaduckaKobiety(30-39lat)
BBKTS Warszawa
26.Sławomir KrasuskiMężczyźni(50+)
Brak klubuBudy Barcząckie
27.Roksana PasiecznaKobiety(16-19lat)
Akademia Sztuk WalkiMińsk Mazowiecki
28.Sergiusz BrzezińskiMężczyźni(40-49lat)
Dusza Drzewa Budy Barcząckie
29.Piotr KrzewskiMężczyźni(30-39lat)
Nationale Nederlanden / MKB DREPTAKDębe Wielkie
30.Dariusz KolasztMężczyźni(40-49lat)
NovolStara Niedziałka
31.Robert CzyżkowskiMężczyźni(30-39lat)
Walhalla Fight ClubMińsk Mazowiecki
32.Rafał OsialMężczyźni(30-39lat)
Mińsk Mazowiecki
33.Kamil DąbrowskiMężczyźni(30-39lat)
NiezrzeszonyWarszawa
34.Rafał KłosińskiMężczyźni(40-49lat)
RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.Dębe Wielkie
35.Krzysztof RysiawaMężczyźni(20-29lat)
Race Fighter
36.Tomasz RutaMężczyźni(40-49lat)
BrakMińsk Mazowiecki
37.Dariusz KrólMężczyźni(40-49lat)
Mińsk Mazowiecki
38.TOBIASZ NOWAKOWSKIMężczyźni(30-39lat)
RaceFighter GOSiR Dębe WielkieStanisławów
39.Maria KwasiborskaDębe Wielkie
40.Mirosław DąbrowskiWielgolas Brzeziński
41.Elwira PieńkowskaKobiety(30-39lat)
OSTRÓW BIEGAWąsewo
42.Grażyna KowalczykKobiety(40+)
OSTRÓW BIEGAOstrów Mazowiecka
43.Sławomir KowalczykMężczyźni(50+)
OSTRÓW BIEGAOstrów Mazowiecka
44.Michał SzczygiełMężczyźni(20-29lat)
SzybkiMichałStrzyżów
45.Paweł GrochowskiMężczyźni(20-29lat)
Ostrów Biega / Spartanie DzieciomOstrów Mazowiecka
46.Dominik KościeszaMężczyźni(16-19lat)
KS Zielono-CzarniTargówka
47.Jerzy Perczyński Mężczyźni(50+)
ItwlMińsk Mazowiecki
48.KRZYSZTOF OCHNIKMężczyźni(30-39lat)
Otwock
49.Krzysztof OchnikMężczyźni(30-39lat)
Brak Otwock
50.elwira łozaKobiety(30-39lat)
MKB DreptakMińsk mazowiecki
51.Marta PonichteraKobiety(30-39lat)
Dębe Wielkie
52.Mariusz MurawskiMężczyźni(30-39lat)
KS Zielono-CzarniMińsk Mazowiecki
53.Jarosław jeińskiMężczyźni(50+)
RaceFighterdębe wielkie
54.Marcin MaksymowiczMężczyźni(40-49lat)
Team ZabieganeDniGóraszka
55.Aleksandra BieleckaKobiety(30-39lat)
Team ZabieganeDniWiązowna
56.Ewelina Kaska-ŁobodowskaKobiety(30-39lat)
RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSiennica
57.Monika AdamiecKobiety(30-39lat)
KS Zielono-CzarniCegłów
58.Jarosław MarkowskiMężczyźni(30-39lat)
Spoceni Na MaksaSiedlce
59.Ewa WójcikKobiety(30-39lat)
Team Zabiegane DniOtwock
60.Olga PechcinKobiety(20-29lat)
KS Zielono- Czarni Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki
61.Joanna WeglińskaKobiety(40+)
MKB DreptakMińsk Mazowiecki
62.GRZEGORZ OKUNIEWSKIMężczyźni(30-39lat)
Spoceni na MaxaMińsk Mazowiecki
63.Jarosław KwiatkowskiMężczyźni(30-39lat)
Sulejówek
64.Tomasz SzelągMężczyźni(40-49lat)
MKB DreptakMińsk Mazowiecki
65.Łukasz DzięcielskiMężczyźni(40-49lat)
DTZMińsk Mazowiecki
66.Tomasz StaruchMężczyźni(30-39lat)
Dębe Wielkie
67.Urszula DzięcielskaKobiety(40+)
DTZMińsk Mazowiecki
68.Andrzej FabisiakMężczyźni(50+)
Rozbiegany SulejówekSulejówek
69.Marek CzyżowskiMężczyźni(40-49lat)
RaceFighter GOSiR Dębe Wlk.Huta Mińska
70.Norbert ŚwierczyńskiMężczyźni(16-19lat)
RaceFighter GOSIR Dębe WLK.Dębe Wielkie
71.Aneta MejkaKobiety(40+)
RaceFighter - GOSiR Dębe WielkieWarszawa
72.Andrzej GołębiewskiMężczyźni(40-49lat)
Bez klubuAleksandrówka
73.Joanna NowickaKobiety(40+)
niezrzeszonaDębe Wielkie
74.Mirosław ŁugowskiMężczyźni(40-49lat)
Akademia Sztuk WalkiAleksandrówka
75.PIOTR WRONAMężczyźni(40-49lat)
Mińsk Mazowiecki
76.Marcin SzczepaniukMężczyźni(12-15lat)
RaceFighter Gosir Dębe WielkieMińsk Mazowiecki
77.Monika SzczepaniukKobiety(16-19lat)
RaceFighter Gosir Dębe WielkieMińsk Mazowiecki
78.Michał RokickiMężczyźni(30-39lat)
BiegamDługa Szlachecka
79.Mirosław SzczepaniukMężczyźni(40-49lat)
RaceFigher Gosir Dębe WielkieMińsk Mazowiecki
80.Jacek NagielMężczyźni(50+)
-Sulejówek
81.HUBERT KAMUTMężczyźni(40-49lat)
YULO RUN TEAM SIEDLCE SIEDLCE
82.Mariusz WysockiMężczyźni(40-49lat)
brakWarszawa
83.Tomasz SztyborMężczyźni(30-39lat)
MMMińsk Mazowiecki
84.Maciej MałeckiMężczyźni(30-39lat)
Runner 2.5 / ForPro Running TeamWarszawa
85.Piotr EwertowskiMężczyźni(50+)
MARKOWI BIEGACZEMarki
86.Radosław TruszczyńskiMężczyźni(30-39lat)
MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKI
87.Edyta KrzewskaKobiety(40+)
RaceFighter GOSiR Dębe WielkieDębe Wielkie
88.Tomasz CzechoskiMężczyźni(40-49lat)
Runfoto TeamWarszawa
89.Magdalena Perchaluk Kobiety(40+)
Runfoto Team Warszawa
90.Michał Kąkol Mężczyźni(30-39lat)
RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. Karolina
91.Grzegorz KrzewskiMężczyźni(40-49lat)
-Dębe Wielkie
92.Robert AksamitowskiMężczyźni(40-49lat)
-Warszawa
93.EDYTA PŁOTECKAKobiety(40+)
-MIŃSK MAZOWIECKI
94.Beata NowakowskaKobiety(40+)
Race fighter -GOSiR Dębe WielkieHipolitów
95.Dorota LegatKobiety(20-29lat)
-Mińsk Mazowiecki
96.Dorota JarzębskaKobiety(40+)
Rozbiegany SulejówekSulejówek
97.Mariusz JarzębskiMężczyźni(40-49lat)
Rozbiegany SulejówekSulejówek
98.Marlena KubańskaKobiety(30-39lat)
TarchośfiryChochol
99.Michał JAŚKIEWICZMężczyźni(40-49lat)
Spoceni na MaxaMińsk Mazowiecki
100.Magdalena WereskaKobiety(20-29lat)
BrakWARSZAWA
101.Krzysztof Kalinowski Mężczyźni(40-49lat)
Gmina Dębe Wielkie Dębe Wielkie
102.Marcin PietrzakMężczyźni(40-49lat)
brakDebe Wielkie
103.Piotr TwardowskiMężczyźni(50+)
-Zakole Wiktorowo
104.Andrzej StaruchMężczyźni(50+)
PanDębe Wielkie
105.Jarosław CelejMężczyźni(40-49lat)
Zdrowy LatowiczLatowicz
106.Przemysław ParobczyMężczyźni(20-29lat)
Rozbiegany SulejówekSulejówek
107.Ryszard KowalczykMężczyźni(50+)
Warszawa
108.Marek KozłowskiMężczyźni(40-49lat)
Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki
109.Mariola PaprockaKobiety(30-39lat)
RaceFighter GOSiR Dębe WielkieDębe Wielkie
110.Patryk ŚwiętochowskiMężczyźni(12-15lat)
Mińsk Mazowiecki
111.Radosław NagielMężczyźni(20-29lat)
SulejówekSulejówek
112.GRZEGORZ SKURATOWICZMężczyźni(30-39lat)
Spoceni na MaxaMińsk Mazowiecki
113.Michał KawaMężczyźni(20-29lat)
Rozbiegany SulejówekSulejówek
114.Tomasz KowalskiMężczyźni(30-39lat)
RaceFighter GOSiR Dębe WielkieMińsk Mazowiecki
115.Krystian LaskowskiMężczyźni(20-29lat)
Rozbiegany Sulejówek Długa Szlachecka
116.Paweł CzyżkowskiMężczyźni(30-39lat)
MKB DreptakMińsk Mazowiecki
117.Paweł PiekarzMężczyźni(40-49lat)
RaceFighter GOSiR Dębe WielkieDębe Wielkie
118.Arkadiusz ŁukasiakMężczyźni(50+)
Mińska Grupa RowerowaMińsk Mazowiecki